Telegram Whatsapp Viber
Вітаю вас!
Мої послуги:
  • налаштування ПО Kavunka;
  • інтеграція пошуку на Ваш сайт;
  • підтримка протягом ліцензійного періоду;
  • зміна і модернізація Kavunka під Ваші цілі та завдання.
ПОЧАТИ
Можливості ПО Kavunka
  • Сервіс пошуку на сайті
  • Створення мікропоукових систем
  • Збір данних в мережі

Пошук на сайті

Навігація на Вашому інтернет-ресурсі повинна допомагати відвідувачам отримувати більше інформації, ніж вони можуть отримати простим серфінгом по сайту. Для інтернет-магазинів адекватний пошук збільшує продажі. Погано налаштований пошук шкодить Вашому бізнесу. Тільки уявіть, користувач хоче знайти у Вас на сайті товар, вбиває його назву, використовуючи множину, або робить помилку. Більшість пошукових алгоритмів не справляються з такого роду запитами, потенційний покупець залишає Ваш сайт в повній впевненості, що потрібний йому товар відсутній.

Пошукові алгоритми Kavunka легко справляються з такими запитами. Пошук на Вашому сайті від Kavunka не вимагає підключення до Вашої бази даних, інтеграція є абсолютно безпечною.

Мікропошукові системи

Створення невеликих пошукових систем, які будуть спеціалізуватися на пошуку інформації на певних сайтах, стало можливим завдяки пошуку Kavunka. Використовуючи високопродуктивний сервер, Ви можете проіндексувати мільйони сторінок, таким чином створивши тематичну пошукову систему.

Програмне забезпечення Kavunka здатне розпізнавати мову тексту на веб-сторінці (en, it, fr, pt, es, pl, uk, ru), його унікальність та якість. Під час введення пошукового запиту вбудовані алгоритми підказують користувачеві варіанти ключових слів, виправляють помилки, розуміють морфологію.

Веб-скрейпінг (Data Mining)

Збір даних в мережі, в тому числі і у конкурентів, може дати перевагу Вашому бізнесу. Вбудовані краулери здатні вилучати дані з мільйонів веб-сторінок і надавати їх в зручному для Вас форматі: JSON, CSV, XML —> SQL. Інтеграція з браузером Firefox дає можливість отримувати інформацію у JavaScript-сайтів. Підтримка Proxy, User Agents дає можливість обходити будь-які види захисту, а вбудований помічник для створення регулярних виразів робить процес веб-скрейпінгу легким та зручним.


Оберіть спосіб взаємодії зі мною:

Ваше повідомлення відправлено. Найближчим часом Я відповім Вам!

Щось пішло не так. Для зв'язку зі мною спробуйте використовувати інші канали: Email, Telegram і т. д.

Приклади використання Kavunka

В якості демонстрації можливостей пошуку Kavunka я створив пошукову систему Kavunka.com.ua, що спеціалізуються на продажу агро-продукції. Працює пошукова система на сервері Dell PowerEdge R320 і програмно може підтримувати до 2 000 сайтів по 10 000 сторінок на сайт. Це не є програмним обмеженням для Kavunka, а обумовлено обчислювальною потужністю сервера. Завдяки гнучким налаштуванням програмне забезпечення можливо масштабувати до абсолютно будь-яких меж. Варто відзначити, що Kavunka може працювати на VPS (1 Core 1GB RAM). При такій конфігурації обладнання, софт буде підтримувати пошук по 10-ти веб-сайтів з 1 000 сторінок, або по одному сайту з 10 000 сторінок.

Як виглядає панель адміністратора Kavunka?

Для управління пошуковою системою використовується Веб-інтерфейс з доступом за логіном та паролем. За допомогою адмін-панелі Ви можете управляти процесом сканування, відслідковувати результати, створювати відкладені завдання, а такох - шаблони для парсинга та здійснювати веб-скрейпінг.

Вартість ліцензії

Free


14 днів
Email підтримка

$0


Обрати

Start


365 днів
Email підтримка
Chat підтримка (1 міс.)
1 оновлення
Інсталяція та налаштування

$50


Обрати

Professional


730 днів
Email підтримка
Chat підтримка (2 міс.)
2 оновлення
Інсталяція та налаштування
Безкоштовна інтеграція пошуку

$80


Обрати


© 2019-2020 Kavunka. Всі права захищені.