Telegram Whatsapp Viber

Політика Приватності

Дана політика у сфері обробки персональних даних та конфіденційності персональної інформації працює у зв’язку з усією інформацією, яку Я, Олексенко Сергій Володимирович, як фізичне особа, та моє підприємство ТОВ «SEOPRO», як юридична особа (далі — ТОВ «SEOPRO»), можу отримувати про користувача під час використання ним будь-якого з сайтів (Kavunka.com.ua та Kavunka.biz), а також сервісів та програм, пов'язаних з ТОВ «SEOPRO».

Використання програмного забезпечення Kavunka означає повну згоду користувача з цією Політикою і зазначеними в ній умовами обробки його персональної інформації.

Персональна інформація користувачів, яку отримує і обробляє ТОВ «SEOPRO»

В рамках цієї Політики під «персональними даними користувача» розуміються:

1. Персональна інформація, яку користувач надає про себе самостійно при реєстрації на сайті Kavunka.biz або в процесі заповнення форм на сайті Kavunka.com.ua, включаючи персональні дані користувача.

2. Дані, які автоматично передаються сайтами (Kavunka.com.ua і Kavunka.biz) в процесі їх використання: IP-адреса, інформація з cookie, інформація про браузер користувача, час доступу, адреса інтернет-сторінки.

3. Дані, які автоматично передаються програмним забезпеченням Kavunka: IP-адреса пристрою, ID ліцензії.

Цілі збору і обробки персональної інформації користувачів

1. Ідентифікація користувача в рамках угод і договорів з ТОВ «SEOPRO».

2. Обробка необхідна для виконання договірних зобов'язань ТОВ «SEOPRO» перед користувачем.

3. Зв'язок з користувачем, передача повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання ПЗ Kavunka, надання послуг, а також обробка запитів і заявок від користувача.

Умови обробки персональної інформації користувача та її передачі третім особам

По відношенню до персональної інформації користувача зберігається її повна конфіденційність. Передача персональної інформації третім особам можлива тільки при зверненні правоохоронних органів з відповідними вимогами.

© 2019-2020 Kavunka. Всі права захищені.